Renovace fasád - posouzení, výběr, realizace

 Čištění staveb - čístíme stavby ze všech stavebních materiálů . Ve fotogalerii najdete řadu fotografií z čištění přírodních i umělých materiálů . Pokud zde nenajdete materiál , který potřebujete vyčistit, neváhejte se ozvat.

 

  Ochrana staveb vyčištěná , nově natřená nebo zrenovovaná stavba by měla být chráněna. Provádíme ochranné nátěry proti vandalismu ( graffiti) , ochranné nátěry vůči nepříznivým vlivům počasí , impregnace proti napadení plísněmi a jinými biologickými mikroorganismy.

 

 Mytí a nátěry fasád - Nátěry provádíme  fasádními barvami  se specifickými vlastnostmi , které jsou optimálně navrženy pro konkrétní typ a stav fasády.  www.fasada-bez-plisni.cz

Je-li fasáda napadená plísněmi doporučujeme nano-silikonový termoizolační nátěr  ACTIN THERMO SAN  s unikátní recepturou s ultra jemnými vakuovanými mikrokuličkami a extra vysokým podílem silikonu a protiplísňových mikrokapslí. Pro starší fasádu s výskytem trhlinek nabízíme  elastický termoizolační nátěr  ACTIN THERMO na bázi speciálních síťujících vysoce pružných polymerů se schopností překlenout vlasové a drobné trhlinky až do šířky 1mm.  Mimo těchto špičkových nátěrů , můžeme fasádu opatřit i silikonovým nátěrem ACTIN SF - Fasádní barva silikonová   s velmi vysokou paropropustností a dlouhodobou životností.

Odborně posoudíme stav fasády Vašeho domu, navrhneme optimální řešení , poradíme s výběrem správných druhů barev