Fotogalerie realizací

 Čištění staveb - čístíme stavby ze všech stavebních materiálů . Ve fotogalerii najdete řadu fotografií z čištění přírodních i umělých materiálů . Pokud zde nenajdete materiál , který potřebujete vyčistit, neváhejte se ozvat.

 

  Ochrana staveb vyčištěná , nově natřená nebo zrenovovaná stavba by měla být chráněna. Provádíme ochranné nátěry proti vandalismu ( graffiti) , ochranné nátěry vůči nepříznivým vlivům počasí , impregnace proti napadení plísněmi a jinými biologickými mikroorganismy.

 

 Mytí a nátěry fasád - Nátěry provádíme  fasádními barvami  se specifickými vlastnostmi , které jsou optimální pro konkrétní typ a stav fasády.

Je-li fasáda napadená plísněmi doporučujeme termoizolační nátěr ACTIN Thermo San na bázi silikonu s unikátní recepturou s ultra jemnými vakuovanými mikrokuličkami a extra vysokým podílem silikonu a protiplísňových mikrokapslí. Pro starší fasádu s výskytem trhlinek nabízíme fasádní nátěr ACTIN F se schopností být pružný v širokém rozsahu teplot ( -20°C/+60°C) nebo termoizolační nátěr ACTIN Thermo na bázi speciálních síťujících vysoce pružných polymerů rovněž se schopností překlenout vlasové a drobné trhlinky. Mimo těchto špičkových nátěrů , můžeme fasádu opatřit i nátěrem disperzním ACTIN DF, silikon-disperzním ACTIN SDF nebo nátěrem silikonovým ACTIN SF .

 

 Malování interiéru - Veškeré přípravné a malířské práce včetně oprav omítek, vyrovnání , stěrkování. Pro běžné malování používáme výhradně disperzní barvy. V případě výskytu plísní nabízíme řešení termoizolačním nátěrem ACTIN Thermo San, který je schopen trvale zabraňovat růstu plísně. Novinkou v oblasti termoizolačních nátěrů pro vnitřní použití je ACTIN Thermo Spin . Nátěr je doporučován na studené stěny nebo stropy s možným výskytem plísní . Vzhledem k jeho určení pouze pro vnitřní použití je jeho výhodou cca o 1/3 nižší cena než u nátěru ACTIN Thermo San.