Barvy a omítky - Informace

V naší nabídce můžete najít širokou škálu barev a omítek nejvyšší kvality. Již řadu let spolupracujeme s předním slovenským producentem barev, omítek a nátěrů firmou Polytex spol. s r.o. jejichž výrobky používáme při realizaci našich zakázek a zároveň je nabízíme a prodáváme v rámci České republiky.

Veškeré výrobky jsou velmi vysoké kvality, mají certifikáty a atesty v souladu s evropskou legislativou. O jejich kvalitě svědčí ceny a uznání z mezinárodních stavebních veletrhů.

Z celé řady vysoce kvalitních produktů stojí za zvýšenou pozornost určitě  termoizolační barvy a omítky . Jedná se o špičkové výrobky, z nichž zejména  termoizolační nátěr Actin thermo san  je v současné době často využíván při sanaci, údržbě a opravách starších zateplených fasád , ale i při realizaci nových fasádních nebo interiérových nátěrů. Při realizaci termoizolačních nátěrů na fasády poskytujeme nadstandartní záruku až 84 měsíců na opětovný výskyt plísní a řas .

Pro bližší informace nás kontaktujte na kontaktních telefonních číslech nebo e-mailem inexstav@inexstav.cz

 

Dalším zcela ojedinělým výrobkem i na českém trhu jsou antibakteriální barvy. Produkty založené na technologii iontů stříbra jsou schopny ničit 99,99% bakterií jsou žádány v ordinacích lékařů, na operačních sálech a obecně všude , kde jsou kladeny nejvyšší nároky na hygienu.

Ze škály fasádních barev je třeba vyzdvihnout zejména flexibilní barvu na bázi povrchově síťované disperze , která svoji pružností v širokém rozsahu teplot je přímo ideálním nátěrem na sanaci starších zateplovacích systémů, panelů, betonu, omítek s výskytem trhlinek.

Podrobnější informace o veškerých produktech včetně balení, ceny , technických , ev. informačních listů listů naleznete na www.inexstav.cz/cenik/